KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 10313117
nr 1031 3117
Akvareller
2 st. Parismotiv, signerade, 20x28
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 april 2016
kl 18:05:56
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)